עיצוב משרד עורכי דין

מהם העקרונות המרכזיים בעיצוב משרד עורכי דין?

בעת תכנון ועיצוב משרד עורכי דין ישנם עקרונות מרכזיים כגון: מתן פתרון לאחסון, יצירת חללים ציבוריים ופרטיים, עיצוב המשרד שישדר סמכותיות ופאר. נתחיל בכך שמציאת פתרון לאחסון נרחב בתכנון המשרד היא הכרחית מאחר ובמשרדים אלו ישנם תיקים של מיוצגים ומסמכים רבים שנשמרים באופן דיסקרטי. עם זאת, עליהם להיות נגישים במידת הצורך. נמשיך לתכנון חללים פרטיים וציבוריים, בהם ישנם פגישות עם לקוחות שמתנהלות בדלתיים סגורות, חדרי ישיבות משותפים, חדרי משרד פרטיים, חדרי התייעצות או ספריות, כל אלו דורשים יצירת חללים פונקציונליים לכלל המשתמשים. נסיים בתחום העיצוב, לצורך עיצוב פנים משרדים יש צורך באפיון הלקוח והבנת צרכיו, בהתאם לכך, לעצב את המשרד באופן שישדר סמכותיות ופאר שגם המבקרים וגם העובדים יוכלו להתרשם ממנו.

מהם הטרנדים האחרונים בעיצוב משרד עורכי דין?

נהוג לחשוב שכל המשרדים של עורכי הדין נראים זהה – עיצוב קלאסי של רהיטים שחורים מעור, תמונות גדולות תלויות במסדרונות, ספריה עם ספרים על עריכת דין ופסקות משפטיות.

תחום עיצוב המשרדים הללו הולך ומקבל גוון שונה עם הזמן, כיום ניתן לראות דגש על מיתוג החברה, תאורה רכה שיוצרת אווירה יותר ביתית, שימוש במכשירים חכמים המקלים על עבודתם של העובדים, קפיטריות ומרפסות מאובזרות בפרטי נוי ונוחות לפסקי הזמן בין העבודה. לפעמים ניתן לראות משרדי עו"ד שתוכננו עם חללים פתוחים, גדולים ומעוצבים כמו עיצוב משרדים לחברות הייטק.

מה ההבדל בין עיצוב משרד עורכי דין קטן לעומת גדול?

ההבדל העיקרי הוא בתכנון החללים במשרד ובפרקטיות. במשרדים הגדולים ישנו שטח לכל חלל בנפרד, מספר חדרים משותפים הנמצאים בקצוות שונים למען הנוחות המרבית ולרוב העובדים ישנו משרד משלהם. לעומת זאת, במשרדים הקטנים, רוב החללים הם משותפים לכל העובדים, בין עם זה חדר אחד לכמה עובדים, חדר ישיבות יחיד או קפיטריה יחידה. ולכן, עיצוב משרדים קטנים חייב להיות פרקטי ונגיש יותר, כי הוא משותף לכולם.

סיכום

משרד עורכי דין צריך לשדר סמכותיות, פאר ואמינות. אדריכלות פנים נכונה תאפשר לדייק את צרכי הלקוח, למיתוג החברה ולהפוך את מקום העבודה לנעים, אלגנטי ומרשים.
משרד מוזס רישוי ותכנון יודע לאפיין את צרכי הלקוח בצורה מדויקת, לבנות קונספט מרשים ולתכנן את החלל באופן פרקטי ויצירתי.

צרו אתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר לעיצוב משרדכם.

למידע נוסף השאירו פרטים